Послуги

Базова вартість 1 години вуличної, студійної чи репортажної зйомки складає 1000 грн.  Ця вартість може змінюватися, в залежності від місця, тривалості та умов кожного конкретного проекту.  Оренда студії оплачується окремо, також можливі додаткові послуги перукаря та візажиста.

Окрім звичайної фотозйомки, я пропоную наступні послуги:

Вагітність: 9 місяців змін
Фотосупровід вашої вагітності. Протягом цих надзвичайних 9 місяців ми будемо регулярно з вами зустрічатися, щоб зберегти у пам’яті та на фото всі зміни вашого тіла. Комплекс складається з декількох коротких домашніх зйомок (тривалістю до 1 години) та однієї-двох студійних/вуличних художних зйомок для всієї родини. І обов’язково ми знімемо вашого малюка – при виписці з пологового чи в окремій домашній зйомці. Вартість послуги визначається індивідуально та залежить від кількості зйомок.
Комплексний супровід весілля
Тут можна провести щонайменше три зйомки: передвесільна love-story, безпосередньо день весілля, і найцікавіше – шалена зйомка після весілля у стилі trash the dress. А також ми з вами можемо реалізувати безліч оригінальних фотоідей: створити персоналізоване фото-запрошення на весілля, підготувати чуттєве слайд-шоу для демонстрації гостям, зробити міні-фотосети для гостей під час свята… В моєму арсеналі — багато засобів, здатних зробити ваше весілля надзвичайним!Вартість послуги — за домовленістю.
Пакет: «Один мій день»
Протягом цілого дня я буду супроводжувати вас та фіксувати все цікаве, що наповнює ваш день. Можна засняти день дитини у дитячому садку, або день шкільного випускного, або будь-який інший важливий чи незвичайний день. Весільна зйомка не входить в даний пакет. Вартість дня зйомки – від 5 тис.грн
Послуга «Другий фотограф»

Присутність другого фотографа на вашому заході дозволяє отримати ще більше якісних знімків: більше деталей, більше емоцій з різних сторін, більше вловлених миттєвостей. Другий фотограф на весіллі дозволяє зафіксувати не тільки церемонію, але й наприклад обличчя батьків в момент, коли молодята обмінюються кільцями. Вартість послуги — від 800 грн/год

Виготовлення фотокниг
За матеріалами вашої фотосессії я виготовлю яскраву фотокнигу, до якої увійдуть найкращі знімки. Можу виконати і верстку, і друк. Вартість разом з друком – від 800 грн.
Виготовлення слайд-шоу
Слайд-шоу – це невеликий відеоролик, створений на основі ваших фотографій. Слайд-шоу можна зробити за перший рік життя вашого малюка, чи показати історію вашого кохання, щоб її побачили всі гості на вашому весіллі. Цікаві слайдшоу-привітання, які завжди стають  несподіванкою та приємною згадкою. Вартість виготовлення слайдшоу — від 500 грн
Подивитись приклади
Подарункові сертифікати

Якщо ви бажаєте подарувати фотосесію, я допоможу оформити цей подарунок у вигляді красивого сертифікату. Оберіть один з типових варіантів чи замовляйте індивідуальний дизайн. В кожному випадку, це буде красиво та оригінально. Сертифікат може бути на будь-яку суму та включати будь-який список послуг.